To nas wyróżniaWyniki konkursu ” Najpiękniejsze maski karnawałowe” :
W kategorii dzieci starszych:
I miejsce – Julia Grzelczyk z Przedszkola ” Wesoła kraina” w Wirach
II miejsce- Kinga Szymkowiak z Przedszkola Słoneczko w Szreniawie
III – Amelia Wójcik z Przedszkola Stumilowy Las w Plewiskach
W kategorii dzieci młodszych:
I miejsce-Wiktoria Sauermann z Przedszkola Słoneczko w Szreniawie
II miejsce- Gabriella Bruss z Przedszkola ” Wesoła kraina” w Wirach
III miejsce – Lidia Wróblewska z Przedszkola Stumilowy Las w Plewiskach
Prace wyróżnione:
Praca grupowa Grupy Bociany z Przedszkola Samorządowego Zielony zakątek w Plewiskach
Marysia Szarkiewicz  i Ignacy Woźniak
z Publicznego Przedszkola Ekoludki w Plewiskach 
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.


pobrane (1)


IMG_20220803_081400KONKURS: WIOSENNY MOTYL – wyniki
Ogłoszenie wyników konkursu plastycznego „Wiosenny motyl”

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w konkursie, a twórcom wyróżnionych prac  gratulujemy! Wszyscy uczestnicy zostaną nagrodzeni dyplomem i upominkiem.

Prace wyróżnione wykonali:

1. Marianna Wiśniewska

2. Martyna Wiśniewska

3. Veronika Shulipa

4. Lilianna Stelcer 

Gratulujemy!

86106963-CD0B-40B1-914A-FA2791BC1574 8C136777-27B6-4261-B256-9584B80894CFIMG_20210521_123942


Witam serdecznie!
Przesyłam ogromne podziękowanie ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Przyborówku.
Za pomoc, okazane serce, dostarczone dary.
Pozdrawiamy gorąco całe Przedszkole!
W załączniku nasza Charlotte – ze specjalnym podziękowaniem:)
Weronika Jezierska
Schronisko w Przyborówku

IMG_2881PIĘKNIE MÓWIMY I POPRAWNĄ MOWĘ ĆWICZYMY

IMG_9254

IMG_9255

KULTYWOWANIE TRADYCJI

Nasze Przedszkole uczestniczy w projekcie , którego celem jest kultywowanie tradycji świątecznych wśród dzieci.

IMG_9253

ŚWIĘTA NIETYPOWE

Nasze Przedszkole bierze udział w projekcie, którego celem jest przybliżanie dzieciom świąt nietypowych podczas zajęć przedszkolnych.

certyfikat nietypowe

POMAGANIE PRZEZ UBRANIE

Dzieci z Przedszkola Ekoludki uczestniczą w wielorakich akcjach charytatywnych. W roku szkolnym 2016/2017 Nasza Placówka brała udział w projekcie charytatywno- ekologicznym ” Pomaganie przez ubranie”.

podziekowanie

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA

Nasza Placówka uczestniczy w projekcie, którego celem jest szerzenie wśród dzieci postaw prozdrowotnych, właściwych nawyków żywieniowych oraz uświadamianie znaczenia aktywności fizycznej.

certyfikat jedzenie.jpeg

KUP PAN SZCZOTKĘ

Przedszkole Ekoludki przekazuje najmłodszym, że bezinteresowna pomoc daje mnóstwo radości. Dziękujemy rodzicom za przyłączenie się do akcji i  dbanie o uśmiechy kameruńskich dzieci.

kup pa szczotkę

CERTYFIKAT JAKOŚCI MASTER METODYKI.

Jest to wyróżnienie i promocja dla przedszkoli, które są wzorem dobrych praktyk, a swoją jakość i nowatorskie rozwiązania budują na zasadach metodyki wychowania przedszkolnego.
Warunkiem uzyskania certyfikatu był udział wszystkich pracowników w szkoleniu pt. „ Repetytorium z metodyki wychowania przedszkolnego”, pozytywne zaliczenie audytu zdolnego oraz wizyta eksperta w placówce przedszkolnej.

18527127_299303340526382_1689483649753092394_o

OTRZYMALIŚMY TYTUŁ LOKALNEGO CENTRUM AKTYWNOŚCI EKOLOGICZNEJ:

Przedszkole Niepubliczne „Ekoludki” w Plewiskach nie tylko swoją nazwą promuje ekologię. Od 16 września b.r. może cieszyć się kolejnym sukcesem. Decyzją kapituły Fundacja Partnerstwo dla Środowiska w Krakowie przedszkole zostało wyróżnione ogólnopolskim certyfikatem Lokalne Centrum Aktywności Ekologicznej za działania na rzecz zrównoważonego rozwoju. Projekt jest realizowany pod patronatem Ministerstwa Środowiska i Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Tytuł Lokalnego Centrum Aktywności Ekologicznej otrzymują placówki, które w swych działaniach pobudzają innych do aktywności ekologicznej.

Działania na rzecz zrównoważonego rozwoju są systematyczne i planowe, oparte m.in. na treściach dodatkowego programu „Ja i przyroda”.

Nauczycielki planują edukację oraz przygotowują liczne projekty wewnętrzne, których przedmiotem jest środowisko naturalne.

Przedszkole brało udział w wielu akcjach i działaniach na rzecz przyrody, uczestniczyli w nich zarówno wychowankowie przedszkola, ich Rodziny, jak również społeczność lokalna.

Mali ekolodzy aktywnie i systematycznie obserwują przyrodę, prowadza eksperymenty i zabawy badawcze. Na terenie przedszkola prowadzone są różnorodne hodowle roślin, w tym ziół, których wartość poznają dzieci podczas co miesięcznych warsztatów kulinarnych. Przedszkolaki corocznie biorą udział w ogólnopolskiej akcji Sprzątanie Świata oraz selektywnych zbiórkach, w tym w zbiórce zużytych baterii. Wiosną społeczność przedszkola przygotowała happening z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi.

Przedszkolaki stworzyły także KODEKS EKOLUDKA, w którym w pigułce ujęły zasady dbania o przyrodę. Wyznaczone zostały także dyżury „EKOSTRAŻNIKÓW”, którzy czuwają nad przestrzeganiem tych zasad.

Raz w miesiącu, w ramach zajęć „Zwierzyniec” , Przedszkolaki poznają tajniki życia wybranych zwierząt.

Celem działań na rzecz zrównoważonego rozwoju jest nie tylko promowanie postawy proekologicznej, ale również uwrażliwienie na potrzeby innego człowieka. W ramach cyklu zajęć ekologicznych najmłodsi dowiadują się o trwających w Przedszkolu akcjach charytatywnych. Od kilku lat przedszkole aktywnie uczestniczy w zbiórce plastikowych nakrętek oraz aluminiowych puszek, których sensem jest pomoc charytatywna potrzebującym.

no images were found

 BIERZEMY UDZIAŁ W PROGRAMIE AKADEMII AQUAFRESH:

 To największy w Polsce program profilaktyki higieny jamy ustnej.  Dzieci z naszego Przedszkola co roku uczestniczą w akcji organizowanej przez AKADEMIĘ AQUAFRESH. Zdobywają wiadomości na temat higieny jamy ustnej, wiedzą jak wygląda praca stomatologa i jak skutecznie zadbać o to, aby mieć zdrowe zęby.

no images were found

JESTEŚMY KUBUSIOWYMI PRZYJACIÓŁMI NATURY:

Program „Kubusiowi Przyjaciele Natury” to jeden z największych ogólnopolskich programów edukacyjnych dla przedszkoli, organizowany przez markę Kubuś. Celem programu skierowanego do przedszkolaków w całej Polsce jest zachęcanie dzieci do dbania o środowisko naturalne. Głównym zadaniem małych uczestników jest przygotowanie szeregu projektów ekologicznych, np. uprawianie ogródków, organizowanie przyrodniczych wycieczek oraz ekologicznych akcji z okazji Dnia Marchewki, Pierwszego Dnia Wiosny, konkursów plastycznych oraz przedstawień dla rodziców i wiele innych ekologicznych działań.

no images were found

BRALIŚMY UDZIAŁ W AKADEMII ZDROWEGO PRZEDSZKOLAKA:

Przedszkolaki uczestniczyły w akcji organizowanej przez Akademię Zdrowego Przedszkolaka pt.: „ Bezpieczny Przedszkolak”. Podczas trwania akcji dzieci poznawały zasady bezpieczeństwa, a także utrwalały właściwe postawy dzieci wobec rówieśników i dorosłych.

no images were found

OZONUJEMY PRZEDSZKOLE:

Dbając o czystość i higienę w Naszym Przedszkolu wszystkie pomieszczenia są regularnie ozonowane ekologiczną metodą przy użyciu generatorów ozonu i mają na celu likwidację bakterii, wirusów i grzybów. Ozonowanie odbywa się co miesiąc.

no images were found

UŻYWAMY LAMPY BAKTERIOBÓJCZEJ:

W okresach zwiększonego ryzyka zachorowań na choroby bakteryjne, takie jak angina czy katar bakteryjny, kilka razy w tygodniu uruchamiana jest lampa bakteriobójcza, dezynfekująca powierzchnie i powietrze promieniami ultrafioletowymi.

STOSUJEMY PRODUKTY NANO SILVER TECHNOLOGY:

Zastosowanie nanotechnologii w czyścikach pozwala na utrzymanie czystości bez stosowania środków chemicznych.  Cząsteczki nanosrebra zawarte w czyścikach i mopach, których używamy, usuwają kilkaset rodzajów drobnoustrojów, hamują działanie pleśni i grzybów, zapewniając prawie 100% dezynfekcję i ochronę antybakteryjną.

PROWADZIMY ZBIÓRKĘ PLASTIKOWYCH NAKRĘTEK:

Od najmłodszych lat kształtujemy wśród Naszych Przedszkolaków postawę empatii oraz zachęcamy do pomocy innym. Dzieci i Rodzice chętnie włączają się do akcji zbierania plastikowych nakrętek dla chorego chłopca.

no images were found

 

PROWADZIMY ZBIÓRKĘ BATERII :

Dbając o środowisko naturalne Przedszkole uczestniczy w zbiórce zużytych baterii organizowanej przez REBA Organizacja Odzysku S.A. Zebrane przez nas baterie przekazywane są do zakładu przetwarzania.

no images were found

OFERUJEMY ZABAWY Z PIŁKĄ:

„W zdrowym ciele zdrowy duch.” To hasło przyświeca idei Naszego Przedszkola. Każdy wie, że sport to zdrowie, dlatego w Naszym Przedszkolu odbywają się zajęcia sportowe. Od kilku lat współpracujemy z Akademią Piłkarską Reissa.

no images were found

DO CODZIENNYCH ROZMÓW WŁĄCZMY JĘZYK ANGIELSKI:

Już najmłodsze dzieci zapoznawane są innymi kulturami. Nie tylko zdobywają umiejętności językowe, ale także uczą się tolerancji wobec innych kultur. Przedszkolaki dwa razy w tygodniu uczestniczą w zajęciach dodatkowych z języka angielskiego.
Zajęcia prowadzą magister filologii angielskiej oraz native speaker z firmy „Eby Music and English”.

no images were found

 

ORGANIZUJEMY WARSZTATY EKSPERYMENTALNE Z „DOKTOREM WOW”

Ekoludki swoją wiedzę na temat świata, przyrody i ekologii zdobywają uczestnicząc w różnego rodzaju akcjach i warsztatach doświadczalnych. Nawiązaliśmy cykliczną współpracę z pracownią naukową „Doktora Wow”, która prowadzi warsztaty dla dzieci i rodziców.

no images were found

 

 

117 przemyśleń nt. „To nas wyróżnia

 1. Pingback: bulldogs puppy
 2. Pingback: french bulldog
 3. Pingback: Lean
 4. Pingback: Warranty
 5. Pingback: FUE
 6. Pingback: FUE
 7. Pingback: FUE
 8. Pingback: FUE
 9. Pingback: FUE
 10. Pingback: FUE
 11. Pingback: FUE
 12. Pingback: FUE
 13. Pingback: FUE
 14. Pingback: Office packing
 15. Pingback: Smooth transitions
 16. Pingback: House moving
 17. Pingback: Classic Books 500
 18. Pingback: FiverrEarn
 19. Pingback: Fiverr
 20. Pingback: FiverrEarn
 21. Pingback: FiverrEarn
 22. Pingback: FiverrEarn
 23. Pingback: FiverrEarn
 24. Pingback: FiverrEarn
 25. Pingback: FiverrEarn
 26. Pingback: FiverrEarn
 27. Pingback: Sefton Playclub
 28. Pingback: partners
 29. Pingback: Medication safety
 30. Pingback: duotrim supplement
 31. Pingback: frenchie puppies
 32. Pingback: Betting tips
 33. Pingback: FiverrEarn
 34. Pingback: live sex cams
 35. Pingback: live sex cams
 36. Pingback: FiverrEarn
 37. Pingback: FiverrEarn
 38. Pingback: FiverrEarn
 39. Pingback: FiverrEarn
 40. Pingback: FiverrEarn
 41. Pingback: FiverrEarn
 42. Pingback: FiverrEarn
 43. Pingback: FiverrEarn
 44. Pingback: FiverrEarn
 45. Pingback: FiverrEarn
 46. Pingback: FiverrEarn
 47. Pingback: FiverrEarn
 48. Pingback: FiverrEarn
 49. Pingback: A2 Ghee
 50. Pingback: Lightroom Presets
 51. Pingback: garden
 52. Pingback: solar
 53. Pingback: Kuliah Termurah
 54. Pingback: FiverrEarn
 55. Pingback: FiverrEarn
 56. Pingback: FiverrEarn
 57. Pingback: cheap sex cams
 58. Pingback: fullersears.com
 59. Pingback: Judi slot online
 60. Pingback: nangs sydney
 61. Pingback: superslot
 62. Pingback: allgame
 63. Pingback: 918kiss
 64. Pingback: หวย24
 65. Pingback: moisturizer
 66. Pingback: pg slot
 67. Pingback: resort lake placid
 68. Pingback: megagame
 69. Pingback: apply evisa online
 70. Pingback: weight loss drops
 71. Pingback: 44-40 ammo
 72. Pingback: itsMasum.Com
 73. Pingback: itsMasum.Com
 74. Pingback: itsMasum.Com
 75. Pingback: itsMasum.Com
 76. Pingback: itsMasum.Com
 77. Pingback: Nangs delivery
 78. Pingback: itsmasum.com
 79. Pingback: free online chat
 80. Pingback: itsmasum.com
 81. Pingback: baghdad jobs
 82. Pingback: lisbon jobs

Możliwość komentowania jest wyłączona.